Postprocesoru Mastercam sistēmai izstrāde un atbalsts

Postprocesora izstrāde ir svarīgs posms CAM-sistēmas ieviešanā. Postprocesors – tā ir speciāla programma, kura pārveido Mastercam sistēmā ģenerēto instrumenta trajektoriju konkrēta ciparu vadības darbagalda vadības programmā.

Mastercam produkti tiek piegādāti kopā ar pamata 3-4-asu postprocesoru komplektu, kuri nodrošina vadības programmas sagatavošanu ISO programmēšanas valodā (tajā skaitā 4-asu frēzēšanas ciparu vadības darbagaldiem un virpošanas-frēzēšanas ciparu vadības darbagaldiem ar C un Y asīm). Šos postprocesorus lietotājs var rediģēt patstāvīgi, vai izmantot kompānijas COLLA speciālistu palīdzību.

Lai izmantotu citus Mastercam bezmaksas bāzes postprocesorus frēzēšanas, virpošanas, elektroerozijas, un kokapstrādes ciparu vadības darbagaldiem, licencēta programmu nodrošinājuma Mastercam lietotājiem ir nepieciešams reģistrēties izstrādātāja mājas lapā www.mastercam.com un piesaistīt Mastercam licenci savam lietotāja kontam. Pēc šīs procedūras pabeigšanas lietotājiem būs pieejama sadaļa Tech Exchange ar postprocesoriem un populāro ražotāju 3D-instrumentu bibliotēkām.

UZMANĪBU! Ir nepieciešams pārbaudīt vai lejuplādētais postprocesors atbilst tieši Jūs darba galdam un vai ar to iegūtā vadības programma ir pareiza. Iespējams, ka būs nepieciešama tā noskaņošana vai rediģēšana.

Postprocesori darbagaldiem ar 4 vai 5 asīm parasti tiek pasūtīti konkrētam darbagalda modelim. Šādi postprocesori, ja nepieciešams, var tikt komplektēti ar darbagalda virtuālu 3D-modeli apstrādes simulācijai un rezultātu analīzei. Kompānijai COLLA ir plaša bibliotēka ar pašu izveidotiem postprocesoriem, kurus vienmēr var pielāgot lietotāja vajadzībām. Mēs atbalstam dažādas ciparu vadības darbagaldu statnes –  Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik, Mazak, HAAS, Okuma OSP, Datron, Citizen Cincom, Mitsubishi, Mach, Syntek, AgieCharmilles u.c.

Lai pasūtītu postprocesora izstrādi kompānijā COLLA, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi support@colla.lv un paziņojiet šādu informāciju:

– darbagalda nosaukums, modelis, izlaiduma gads;
– vadības statnes nosaukums, modelis, programmu nodrošinājuma versija;
– darbagalda vadāmo asu skaits, pārvietojumu robežas un kinemātiskā shēma;
– dati par papildu aprīkojumu (stieņa padeve, otrs špindelis, jātnieks, centra balsts u.c.);
– vadības programmu piemēri ar detaļas rasējumiem vai apstrādājamo detaļu modeļiem;
– programmēšanas pamācība (G un M kodu apraksts).

Kompānijā COLLA izstrādāto postprocesoru tehniskais atbalsts ir iekļauts Mastercam ikgadējā tehniskā atbalsta (Maintenance) cenā, kas ir vēl viena neapstrīdama Mastercam tehniskā atbalsta esamības priekšrocība.

Ja nepieciešams tehniskais atbalsts jautājumos par Postprocesoriem, lūdzam sazināties ar mums support@colla.lv.

Menu