DataCAD LT

DataCAD LT ir esence no DataCAD, par nelielu cenu.
Jaunais produkts, ar pārsteidzoši zemu cenu, DataCAD LT ir 2D/3D CAD sistēma arhitektiem profesionāļiem. Tas piemērots konstrukciju prezentēšanai un rasējumu veidošanai. Protams Jūsu projektēšanas birojā ir speciālisti kuru galvenais uzdevums ir projektu dokumentācijas noformēšana un rasējumu veidošana, tad DataCAD LT būs īstais darba rīks, kas ir viegli apgūstams un lietojams. Arī tad ja Jūs tikko esat nolēmis atteikties no rasēšanas ar zīmuli, DataCAD LT būs īstā CAD sistēma ar ko iesākt projektēšanas darbu izpildi ar datora palīdzību.
Sistēmā DataCAD LT ir iekļauts projektēšanas un rasējumu noformēšanas pamatfunkciju komplekts no pilnās DataCAD programmas. Te, bez pamatfunkciju “džentlmeņa komplekta”, jūs atradīsiet iespējas automātiskai durvju un logu ievietošanai, asociatīvai izmēru likšanai un iesvītrošanai, neierobežots undo/redo soļu skaits, DXF/DWG divvirzienu translators, 23 standarta un rokraksta rakstu zīmju (Fonts) veidi u.c. 3D modeļus kas izveidoti sistēmā ir iespējams saglabāt o2c formātā publicēšanai Internetā. DataCAD LT apgūšanu un darbu procesu atvieglos sistēmā iestrādātā ON-Line dokumentācija.
DataCAD LT nodrošinās jums ātru un nedārgu iekļaušanos arhitektūras projektēšanas darbu Pasaules apritē, kurā tiek izmantotas automatizētās projektēšanas sistēmas.
Saprotams, ka pareizās CAD sistēmas izvēle nav vienkārša lieta, jo piedāvājumā ir iespējami dažādi varianti. DataCAD LT būtiski atvieglos jums pareizā lēmuma pieņemšanu, jo tas sevī satur gandrīz visu darbam nepieciešamo funkciju klāstu un maksās tikai 295 Eiro. Ja izrādīsies, ka DataCAD LT ir jūsu domas lidojumam par šauru, tad pārejai uz DataCAD pilno versiju būs jāpiemaksā tikai cenu starpība. Visas jūsu DataCAD LT veiktās iestrādes būs pilnībā izmantojamas ar DataCAD pilno versiju.
Lai detalizēti iepazītos ar DataCAD LT un DataCAD, kā arī citiem produktiem un to funkcionālām iespējām līdzu apmeklējiet DataCAD ražotājfirmas mājās lapu.

Menu