DataCAD

DataCAD specializēta un profesionāla CAD sistēma, kas ļauj arhitektiem veikt objektu 3D projektēšanu, iegūt to fotorealistiskus attēlus, animāciju un noformēt projektēšanas dokumentāciju. DataCAD sistēmā, kuru ir izstrādājuši arhitekti kopā ar programēšanas speciālistiem, ir iekļauti visi nepieciešamie instrumenti, kas ļauj vienkāršot un daudzkārt paātrināt modelēšanas, projektēšanas un rasējumu noformēšanas procesu. Piemēram, automātiska logu un durvju ievietošana, asociatīva izmēru izvietošana, automātiska būvju nesošo karkasu veidošana, DXF/DWG failu konvertors utt. Kā liecina Amerikas Arhitektu Institūta (American Institute of Architects) pētījumi, DataCAD ir otrā populārākā CAD sistēma, ko savā ikdienas darbā lieto sertificētie arhitekti.

ARHITEKTAM…

DataCAD sistēma brīvi zīmēt un rediģēt modeļus, kā arī veidot augstas precizitātes konstrukciju dokumentāciju. Bez 3D konstruēšanas un rasējumu veidošanas rīkiem Jūs varēsiet veidot arī jebkura skata fotorealistiskus attēlus, kas dos Jums priekšrocības konkurences cīņā. Izvietojiet nepieciešamos gaismas avotus, nosakiet ēnu veidošanas principus, pievienojiet virsmām vajadzīgās tekstūras un izveidojiet teicamas kvalitātes datorfotogrāfiju objektam, kurš pagaidām eksistē tikai Jūsu fantāzijā un skicēs. Jūsu klienti novērtēs šādu iespēju un tas daudzkārt paātrinās un vienkāršos projekta saskaņošanas gaitu.

BŪVUZŅĒMĒJIEM…

Uzstādiet DataCAD uz portatīvā datora un lietojiet to tieši būvlaukumā. Speciālās funkcijas celtniekiem un būvuzņēmējiem padarīs jūsu darbu produktīvāku, kā arī uzlabos to kvalitāti. Piemēram. Speciālas 3D funkcijas automatizēs pārsegumu, sienu un jumtu nesošo konstrukciju veidošanu. Jūs varēsiet virtuāli staigāt pa būvi detalizēti izpētot sienu, logu durvju, trepju un citu telpu un konstrukciju elementu uzbūvi. Kad būvobjekta konstrukcija ir izveidota, Jūs variet izveidot materiālu tabulas – specifikācijas ieskaitot būvkonstrukciju elementu sagatavju tabulas.

Menu